Strona Główna » Funkcje » Meble do salonu » Barcelona Lissy

nowość

PRODUCENT
Lissy

KOD PRODUKTU
LISSY BARCELONA SALON

KOLEKCJA
Barcelona Lissy

FUNKCJA
Meble do salonu

Wariant kolekcji Barcelona wykonany w wysokim połysku. Błysku dodają lustrzane wstawki i chromowane stopki. To połączenie nowoczesnych materiałów i klasycznej formy jest idealne dla poszukujących mebli klasycznych lecz również nowoczesnych.

Parametry salonu
styl nowoczesny
kolory ciemne, jasne, pośrednie
dostępne elementy szafka RTV, komoda 2 cz., komoda 3/4 cz.,
Inne cechy
szerokość szafki TV: poniżej 150cm,
kształt stolika okolicznościowego: prostokąt,
zamknij

Pytanie o produkt: Salon Barcelona Lissy

Zadanie pytania nie zobowiązuje do zakupu mebli, jest wyłącznie formą komunikacji z obsługą MIX MEBLE. Nasi doradcy chętnie udzielą wszelkich informacji.

Terminy realizacji zamówień zależą od wybranego asortymentu, możliwości producenta, stopnia zindywidualizowania wybranych produktów, procesów technologicznych i logistycznych. Chętnie udzielimy szczegółowych i aktualnych informacji, prosimy w tym celu o kontakt poprzez wypełnienie formularza lub kontakt telefoniczny

treść pytania

Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem Serwisu i Polityką Prywatności regulującą m.in. zasady przetwarzania przez MIX MEBLE Sp. z o.o. udostępnionych przeze mnie danych osobowych i akceptuję ich treść. (zgoda wymagana)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany przeze mnie adres email informacji o ofercie, promocjach i usługach dodatkowych oferowanych przez MIX MEBLE Sp. z o.o.