Strona Główna » Funkcje » Meble do salonu » Monaco

PRODUCENT
Lissy

KOD PRODUKTU
LISSY MONACO SALON

KOLEKCJA
Monaco - Lissy

FUNKCJA
Meble do salonu

Wysoki połysk podkreśla klasę i dodaje blasku pomieszczeniom, w których się znajdują. Przebywanie w ich otoczeniu daje możliwość dotknięcia świata luksusu. Dostępne modele pozwalają na komfortowe urządzenie salonu oraz jadalni.
Meble wykonane z wysokiej jakości akryluxu, który jest odporny na zarysowania. Dodatkową ozdobą są oryginalne uchwyty z kryształkami, a bezawaryjne użytkowanie zapewniają markowe okucia, m.in. prowadnice z cichym domykiem w szufladach.

Parametry salonu
styl nowoczesny
kolory ciemne
dostępne elementy szafka RTV, komoda 2 cz., komoda 3/4 cz.,
Inne cechy
szerokość szafki TV: poniżej 150cm, powyżej 150cm,
kształt stolika okolicznościowego: kwadrat,
zamknij

Pytanie o produkt: Salon Monaco

Zadanie pytania nie zobowiązuje do zakupu mebli, jest wyłącznie formą komunikacji z obsługą MIX MEBLE. Nasi doradcy chętnie udzielą wszelkich informacji.

Terminy realizacji zamówień zależą od wybranego asortymentu, możliwości producenta, stopnia zindywidualizowania wybranych produktów, procesów technologicznych i logistycznych. Chętnie udzielimy szczegółowych i aktualnych informacji, prosimy w tym celu o kontakt poprzez wypełnienie formularza lub kontakt telefoniczny

treść pytania

Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem Serwisu i Polityką Prywatności regulującą m.in. zasady przetwarzania przez MIX MEBLE Sp. z o.o. udostępnionych przeze mnie danych osobowych i akceptuję ich treść. (zgoda wymagana)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany przeze mnie adres email informacji o ofercie, promocjach i usługach dodatkowych oferowanych przez MIX MEBLE Sp. z o.o.