Strona Główna » Funkcje » Meble do salonu » Custom

PRODUCENT
VOX Meble

KOD PRODUKTU
VOX CUSTOM SALON

KOLEKCJA
Custom

FUNKCJA
Meble do salonu

Komplet wypoczynkowy Custom to modułowe siedziska, których poduszki oparciowe i siedziskowe można dowolnie zestawiać.
U podstawy siedzisk znajdują się dwie szuflady - szeroka oraz wąska - idealne do przechowywania podręcznych drobiazgów. Każda z szuflad posiada dwa kolory frontów - wystarczy obrócić szufladę na kółkach, aby mebel zyskał front w kolorze dębowym lub w ciemnej bądź jasnej szarości.

Specjalne paski maty antypoślizgowej zapobiegają zsuwaniu się poduszek, a tylna ściana siedziska zabezpiecza przed spadaniem poduszki oparciowej.
Tekstury i barwy poduch pozwalają na tworzenie niepowtarzalnych kompozycji, które możesz łatwo i szybko zmieniać.

Swoboda aranżacji Custom sprawia, że dopasowanie wnętrza, w którym najchętniej odpoczywasz do Twojego nastroju czy chwilowej potrzeby, staje się czystą przyjemnością.

Parametry salonu
styl neutralny, nowoczesny
kolory ciemne, jasne, pośrednie
dostępne elementy
Inne cechy
kształt stolika okolicznościowego: kwadrat,
zamknij

Pytanie o produkt: Salon Custom

Zadanie pytania nie zobowiązuje do zakupu mebli, jest wyłącznie formą komunikacji z obsługą MIX MEBLE. Nasi doradcy chętnie udzielą wszelkich informacji.

Terminy realizacji zamówień zależą od wybranego asortymentu, możliwości producenta, stopnia zindywidualizowania wybranych produktów, procesów technologicznych i logistycznych. Chętnie udzielimy szczegółowych i aktualnych informacji, prosimy w tym celu o kontakt poprzez wypełnienie formularza lub kontakt telefoniczny

treść pytania

Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem Serwisu i Polityką Prywatności regulującą m.in. zasady przetwarzania przez MIX MEBLE Sp. z o.o. udostępnionych przeze mnie danych osobowych i akceptuję ich treść. (zgoda wymagana)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany przeze mnie adres email informacji o ofercie, promocjach i usługach dodatkowych oferowanych przez MIX MEBLE Sp. z o.o.