Strona Główna » Funkcje » Meble do salonu » Unico Collection

PRODUCENT
Unimebel

KOD PRODUKTU
UNIMEBEL UNICO COLLECTION SALON

KOLEKCJA
Unico Collection

FUNKCJA
Meble do salonu

Wyjątkowa stylistyka bazująca na giętych frontach z naturalnego jesionu i charakterystycznym, niepowtarzalnym rysunku drewna jesionowego, wyraźnie akcentowanym przez ciekawą formę mebli do sypialni

 

Pasja, niepowtarzalne, unikalne i finezyjne, pozbawione szablonowych form. Dostojne i solidne – meble Unimebel

Parametry salonu
styl klasyczny, neutralny
kolory pośrednie
dostępne elementy
Inne cechy
kształt stolika okolicznościowego:
zamknij

Pytanie o produkt: Salon Unico Collection

Zadanie pytania nie zobowiązuje do zakupu mebli, jest wyłącznie formą komunikacji z obsługą MIX MEBLE. Nasi doradcy chętnie udzielą wszelkich informacji.

Terminy realizacji zamówień zależą od wybranego asortymentu, możliwości producenta, stopnia zindywidualizowania wybranych produktów, procesów technologicznych i logistycznych. Chętnie udzielimy szczegółowych i aktualnych informacji, prosimy w tym celu o kontakt poprzez wypełnienie formularza lub kontakt telefoniczny

treść pytania

Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem Serwisu i Polityką Prywatności regulującą m.in. zasady przetwarzania przez MIX MEBLE Sp. z o.o. udostępnionych przeze mnie danych osobowych i akceptuję ich treść. (zgoda wymagana)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany przeze mnie adres email informacji o ofercie, promocjach i usługach dodatkowych oferowanych przez MIX MEBLE Sp. z o.o.