Strona Główna » Funkcje » Meble do salonu » Santos

PRODUCENT
MC Akcent

KOD PRODUKTU
MC AKCENT SANTOS SALON

KOLEKCJA
Santos

FUNKCJA
Meble do salonu

Santos – meble wykonane w całości z dębu sękatego – olejowanego.

Zestaw charakteryzuje się prostotą i elegancją. Kształty brył sprawiają, że meble mają ponadczasowy charakter. Kolorystyka i struktura naturalnego drewna,  wprowadza do pomieszczenia ciepło i spokój.

 

Drewno, cudowny produkt natury.

Parametry salonu
styl klasyczny, neutralny
kolory pośrednie
dostępne elementy szafka RTV, komoda 1 cz., komoda 2 cz., komoda 3/4 cz.,
Inne cechy
szerokość szafki TV: poniżej 150cm, powyżej 150cm,
kształt stolika okolicznościowego:
zamknij

Pytanie o produkt: Salon Santos

Zadanie pytania nie zobowiązuje do zakupu mebli, jest wyłącznie formą komunikacji z obsługą MIX MEBLE. Nasi doradcy chętnie udzielą wszelkich informacji.

Terminy realizacji zamówień zależą od wybranego asortymentu, możliwości producenta, stopnia zindywidualizowania wybranych produktów, procesów technologicznych i logistycznych. Chętnie udzielimy szczegółowych i aktualnych informacji, prosimy w tym celu o kontakt poprzez wypełnienie formularza lub kontakt telefoniczny

treść pytania

Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem Serwisu i Polityką Prywatności regulującą m.in. zasady przetwarzania przez MIX MEBLE Sp. z o.o. udostępnionych przeze mnie danych osobowych i akceptuję ich treść. (zgoda wymagana)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany przeze mnie adres email informacji o ofercie, promocjach i usługach dodatkowych oferowanych przez MIX MEBLE Sp. z o.o.