Strona Główna » Funkcje » Meble do salonu » Line

PRODUCENT
MC Akcent

KOD PRODUKTU
MC AKCENT LINE SALON

KOLEKCJA
Line

FUNKCJA
Meble do salonu

 Line – to jedna z wielu oryginalnych propozycji, którą serwuje nam firma Mc Akcent. Kolekcja ma wiele twarzy, które tworzą dostępne wykończenia. Zestaw wykonany w laminacie oraz lakierze, jest wyrazisty, a dzięki kontrastowym wstawką, nabiera mocnego charakteru.

 

Połyskliwe elementy otulą wnętrza luksusem i nadadzą  przestrzeni wyrazisty charakter.

Parametry salonu
styl neutralny, nowoczesny
kolory ciemne, jasne, pośrednie
dostępne elementy szafka RTV, komoda 3/4 cz.,
możliwe oświetlenie w przeszkleniach szafek
Inne cechy
szerokość szafki TV: powyżej 150cm,
kształt stolika okolicznościowego: prostokąt,
zamknij

Pytanie o produkt: Salon Line

Zadanie pytania nie zobowiązuje do zakupu mebli, jest wyłącznie formą komunikacji z obsługą MIX MEBLE. Nasi doradcy chętnie udzielą wszelkich informacji.

Terminy realizacji zamówień zależą od wybranego asortymentu, możliwości producenta, stopnia zindywidualizowania wybranych produktów, procesów technologicznych i logistycznych. Chętnie udzielimy szczegółowych i aktualnych informacji, prosimy w tym celu o kontakt poprzez wypełnienie formularza lub kontakt telefoniczny

treść pytania

Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem Serwisu i Polityką Prywatności regulującą m.in. zasady przetwarzania przez MIX MEBLE Sp. z o.o. udostępnionych przeze mnie danych osobowych i akceptuję ich treść. (zgoda wymagana)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany przeze mnie adres email informacji o ofercie, promocjach i usługach dodatkowych oferowanych przez MIX MEBLE Sp. z o.o.