Strona Główna » Funkcje » Meble do salonu » Cube - Mc Akcent

PRODUCENT
MC Akcent

KOD PRODUKTU
MC AKCENT CUBE SALON

KOLEKCJA
Cube - Mc Akcent

FUNKCJA
Meble do salonu

Cube – to jedna z wielu oryginalnych propozycji którą serwuje nam firma Mc Akcent. Kolekcja przypomina pudełko kolorowych klocków, które możemy układać w dowolny sposób. Zestaw nada charakteru każdemu pomieszczeniu, oraz pobudzi jego wnętrze.

 

 

Życie to nie puzzle, nie wszystkie elementy muszą do siebie pasować...

Parametry salonu
styl neutralny, nowoczesny
kolory ciemne, jasne, pośrednie
dostępne elementy szafka RTV,
Inne cechy
szerokość szafki TV: powyżej 150cm,
kształt stolika okolicznościowego:
zamknij

Pytanie o produkt: Salon Cube - Mc Akcent

Zadanie pytania nie zobowiązuje do zakupu mebli, jest wyłącznie formą komunikacji z obsługą MIX MEBLE. Nasi doradcy chętnie udzielą wszelkich informacji.

Terminy realizacji zamówień zależą od wybranego asortymentu, możliwości producenta, stopnia zindywidualizowania wybranych produktów, procesów technologicznych i logistycznych. Chętnie udzielimy szczegółowych i aktualnych informacji, prosimy w tym celu o kontakt poprzez wypełnienie formularza lub kontakt telefoniczny

treść pytania

Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem Serwisu i Polityką Prywatności regulującą m.in. zasady przetwarzania przez MIX MEBLE Sp. z o.o. udostępnionych przeze mnie danych osobowych i akceptuję ich treść. (zgoda wymagana)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany przeze mnie adres email informacji o ofercie, promocjach i usługach dodatkowych oferowanych przez MIX MEBLE Sp. z o.o.