Strona Główna » Funkcje » Meble do salonu » Box

PRODUCENT
MC Akcent

KOD PRODUKTU
MC AKCENT BOX SALON

KOLEKCJA
Box

FUNKCJA
Meble do salonu

BOX – to jedna z wielu oryginalnych propozycji którą serwuje nam firma Mc Akcent. Kolekcja przypomina pudełko kolorowych klocków, które możemy układać w dowolny sposób. Zestaw nada barwy każdemu pomieszczeniu, oraz rozweseli jego wnętrze.

 

 

Z reguły życie jest szare i monotonne, ale to od nas zależy, jak wielu kolorów odważymy się mu nadać...

Parametry salonu
styl neutralny, nowoczesny
kolory ciemne, jasne, pośrednie
dostępne elementy szafka RTV,
Inne cechy
szerokość szafki TV: poniżej 150cm,
kształt stolika okolicznościowego: kwadrat,
zamknij

Pytanie o produkt: Salon Box

Zadanie pytania nie zobowiązuje do zakupu mebli, jest wyłącznie formą komunikacji z obsługą MIX MEBLE. Nasi doradcy chętnie udzielą wszelkich informacji.

Terminy realizacji zamówień zależą od wybranego asortymentu, możliwości producenta, stopnia zindywidualizowania wybranych produktów, procesów technologicznych i logistycznych. Chętnie udzielimy szczegółowych i aktualnych informacji, prosimy w tym celu o kontakt poprzez wypełnienie formularza lub kontakt telefoniczny

treść pytania

Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem Serwisu i Polityką Prywatności regulującą m.in. zasady przetwarzania przez MIX MEBLE Sp. z o.o. udostępnionych przeze mnie danych osobowych i akceptuję ich treść. (zgoda wymagana)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany przeze mnie adres email informacji o ofercie, promocjach i usługach dodatkowych oferowanych przez MIX MEBLE Sp. z o.o.