Strona Główna » Funkcje » Meble do salonu » Milano - Mc Akcent

PRODUCENT
MC Akcent

KOD PRODUKTU
MC AKCENT MILANO SALON

KOLEKCJA
Milano

FUNKCJA
Meble do salonu

Milano – to jedna z wielu oryginalnych propozycji, którą serwuje nam firma Mc Akcent. Kolekcja została wykończona w foli strukturalnej, której barwa przypomina miód. Ciepła kolorystyka zestawu, nada każdemu pomieszczeniu przyjemnego i wyrazistego charakteru.

 

Warianty wykonania:

  • folia strukturalna miód

 

 

Chwaliła się raz rzepa przed całym ogrodem, że jest bardzo smaczna z miodem.
Na to miód się odezwie i tak jej przygani: „A ja jestem smaczny i bez pani!”…
Autor: Jan Brzechwa

Parametry salonu
styl neutralny, nowoczesny
kolory pośrednie
dostępne elementy szafka RTV, komoda 2 cz., komoda 3/4 cz.,
Inne cechy
szerokość szafki TV: powyżej 150cm,
kształt stolika okolicznościowego: prostokąt,
zamknij

Pytanie o produkt: Salon Milano - Mc Akcent

Zadanie pytania nie zobowiązuje do zakupu mebli, jest wyłącznie formą komunikacji z obsługą MIX MEBLE. Nasi doradcy chętnie udzielą wszelkich informacji.

Terminy realizacji zamówień zależą od wybranego asortymentu, możliwości producenta, stopnia zindywidualizowania wybranych produktów, procesów technologicznych i logistycznych. Chętnie udzielimy szczegółowych i aktualnych informacji, prosimy w tym celu o kontakt poprzez wypełnienie formularza lub kontakt telefoniczny

treść pytania

Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem Serwisu i Polityką Prywatności regulującą m.in. zasady przetwarzania przez MIX MEBLE Sp. z o.o. udostępnionych przeze mnie danych osobowych i akceptuję ich treść. (zgoda wymagana)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany przeze mnie adres email informacji o ofercie, promocjach i usługach dodatkowych oferowanych przez MIX MEBLE Sp. z o.o.