Strona Główna » Funkcje » Meble do salonu » Canberra

PRODUCENT
MC Akcent

KOD PRODUKTU
MC AKCENT CANBERRA SALON

KOLEKCJA
Canberra

FUNKCJA
Meble do salonu

Canberra – to jedna z wielu oryginalnych propozycji mebli lakierowanych, którą serwuje nam firma Mc Akcent. Biały zestaw wykonany w lakierze wysoki połysk, jest lekki i wyrazisty. Szkło w kolorze białym, umiejscowione na górnych blatach brył dodaje charakteru całej kolekcji.

 

Połyskliwe elementy otulą wnętrza luksusem i nadadzą  przestrzeni wyrazisty charakter

Parametry salonu
styl neutralny, nowoczesny
kolory jasne
dostępne elementy szafka RTV, komoda 2 cz., komoda 3/4 cz.,
Inne cechy
szerokość szafki TV: powyżej 150cm,
kształt stolika okolicznościowego:
zamknij

Pytanie o produkt: Salon Canberra

Zadanie pytania nie zobowiązuje do zakupu mebli, jest wyłącznie formą komunikacji z obsługą MIX MEBLE. Nasi doradcy chętnie udzielą wszelkich informacji.

Terminy realizacji zamówień zależą od wybranego asortymentu, możliwości producenta, stopnia zindywidualizowania wybranych produktów, procesów technologicznych i logistycznych. Chętnie udzielimy szczegółowych i aktualnych informacji, prosimy w tym celu o kontakt poprzez wypełnienie formularza lub kontakt telefoniczny

treść pytania

Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem Serwisu i Polityką Prywatności regulującą m.in. zasady przetwarzania przez MIX MEBLE Sp. z o.o. udostępnionych przeze mnie danych osobowych i akceptuję ich treść. (zgoda wymagana)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany przeze mnie adres email informacji o ofercie, promocjach i usługach dodatkowych oferowanych przez MIX MEBLE Sp. z o.o.