Strona Główna » Funkcje » Meble do salonu » Siena

PRODUCENT
Taranko Meble

KOD PRODUKTU
TARANKO SIENA SALON

KOLEKCJA
Siena - Taranko

FUNKCJA
Meble do salonu

Klasyczna stylistyka, piękno formy i ponadczasowe wzornictwo to cechy charakterystyczne Mebli Taranko. Technologia produkcji oparta jest na najlepszych tradycyjnych metodach oraz nowoczesnych osiągnięciach techniki meblarskiej. Meble tworzone są z myślą o zaspokojeniu najbardziej wyszukanych gustów Klientów. Wszystkie kolekcje zachwycają nie tylko swoim pięknem ale i walorami użytkowymi.


System Siena to propozycja Mebli Taranko na kompleksowe wyposażenie takich pomieszczeń jak salon czy jadalnia. Zestaw o wyjątkowo nowoczesnej stylistyce, elegancji oraz dużej funkcjonalności, zachwyci Klientów którzy cenią uroki mebli z naturalnego drewna. W bryłach z przeszkleniem zastosowano tylną ściankę która imituje klepkę dębową, a jej charakter podkreślono subtelnym oświetleniem.

Parametry salonu
styl neutralny, nowoczesny
kolory pośrednie
dostępne elementy szafka RTV, panel TV, barek,
możliwe oświetlenie w przeszkleniach szafek
Inne cechy
szerokość szafki TV: poniżej 150cm, powyżej 150cm,
kształt stolika okolicznościowego: prostokąt,
zamknij

Pytanie o produkt: Salon Siena

Zadanie pytania nie zobowiązuje do zakupu mebli, jest wyłącznie formą komunikacji z obsługą MIX MEBLE. Nasi doradcy chętnie udzielą wszelkich informacji.

Terminy realizacji zamówień zależą od wybranego asortymentu, możliwości producenta, stopnia zindywidualizowania wybranych produktów, procesów technologicznych i logistycznych. Chętnie udzielimy szczegółowych i aktualnych informacji, prosimy w tym celu o kontakt poprzez wypełnienie formularza lub kontakt telefoniczny

treść pytania

Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem Serwisu i Polityką Prywatności regulującą m.in. zasady przetwarzania przez MIX MEBLE Sp. z o.o. udostępnionych przeze mnie danych osobowych i akceptuję ich treść. (zgoda wymagana)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany przeze mnie adres email informacji o ofercie, promocjach i usługach dodatkowych oferowanych przez MIX MEBLE Sp. z o.o.