Strona Główna » Funkcje » Meble do salonu » Cube

PRODUCENT
Lissy

KOD PRODUKTU
LISSY CUBE SALON

KOLEKCJA
Cube - Lissy

FUNKCJA
Meble do salonu

CUBE – Meble z kryształami Swarovskiego napełnią blaskiem Twój dom Nasza nowa kolekcja mebli Cube to idealne rozwiązanie dla osób ceniących piękno naturalnego drewna i połączenie prostoty z nowoczesnością w wystroju wnętrz. Piękne komody, RTV, witryny wyposażone w uchwyty z kryształami Swarovskiego z pewnością będą niezwykłą ozdobą każdego salonu. Przeszklone fronty i szklane półki podświetlone klipami LED czynią komody i witryny idealnymi meblami do eksponowania szkła, porcelany i wszelkich ozdób. Eleganckie lustro w drewnianej ramie może być dodatkową ozdobą salonu. Odpowiadając na zapytania naszych Klientów stworzyliśmy dwa warianty tej kolekcji: w wersji podstawowej oferujemy meble ze standardowymi uchwytami i bez oświetlenia, natomiast w wersji exclusive montowane są wspomniane uchwyty z kryształami Swarovskiego i oświetlenie LED.

Parametry salonu
styl nowoczesny
kolory ciemne, jasne
dostępne elementy szafka RTV, panel TV, barek, komoda 2 cz., komoda 3/4 cz.,
możliwe oświetlenie w przeszkleniach szafek
Inne cechy
szerokość szafki TV: poniżej 150cm, powyżej 150cm,
kształt stolika okolicznościowego: prostokąt,
zamknij

Pytanie o produkt: Salon Cube

Zadanie pytania nie zobowiązuje do zakupu mebli, jest wyłącznie formą komunikacji z obsługą MIX MEBLE. Nasi doradcy chętnie udzielą wszelkich informacji.

Terminy realizacji zamówień zależą od wybranego asortymentu, możliwości producenta, stopnia zindywidualizowania wybranych produktów, procesów technologicznych i logistycznych. Chętnie udzielimy szczegółowych i aktualnych informacji, prosimy w tym celu o kontakt poprzez wypełnienie formularza lub kontakt telefoniczny

treść pytania

Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem Serwisu i Polityką Prywatności regulującą m.in. zasady przetwarzania przez MIX MEBLE Sp. z o.o. udostępnionych przeze mnie danych osobowych i akceptuję ich treść. (zgoda wymagana)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany przeze mnie adres email informacji o ofercie, promocjach i usługach dodatkowych oferowanych przez MIX MEBLE Sp. z o.o.