Strona Główna » Funkcje » Meble do salonu » Noblesse

promocja

PRODUCENT
Ceglewski Meble

KOD PRODUKTU
CEGLEWSKI NOBLESSE SALON [BUR/ORP]

KOLEKCJA
Noblesse

FUNKCJA
Meble do salonu

W stylistyce Noblesse wyraźne są włoskie inspiracje. Głęboka barwa orzecha patynowanego lub świetlisty kolor bursztynu oraz dyskretny efekt "kornika" podkreślają ponadczasowy charakter kolekcji. Do produkcji użyto litego drewna oraz naturalnej okleiny.

Parametry salonu
styl klasyczny, neutralny
kolory pośrednie
dostępne elementy szafka RTV, szafa ubraniowa, barek, komoda 1 cz., komoda 2 cz., komoda 3/4 cz.,
Inne cechy
szerokość szafki TV: poniżej 150cm,
kształt stolika okolicznościowego: kwadrat,
zamknij

Pytanie o produkt: Salon Noblesse

Zadanie pytania nie zobowiązuje do zakupu mebli, jest wyłącznie formą komunikacji z obsługą MIX MEBLE. Nasi doradcy chętnie udzielą wszelkich informacji.

Terminy realizacji zamówień zależą od wybranego asortymentu, możliwości producenta, stopnia zindywidualizowania wybranych produktów, procesów technologicznych i logistycznych. Chętnie udzielimy szczegółowych i aktualnych informacji, prosimy w tym celu o kontakt poprzez wypełnienie formularza lub kontakt telefoniczny

treść pytania

Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem Serwisu i Polityką Prywatności regulującą m.in. zasady przetwarzania przez MIX MEBLE Sp. z o.o. udostępnionych przeze mnie danych osobowych i akceptuję ich treść. (zgoda wymagana)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany przeze mnie adres email informacji o ofercie, promocjach i usługach dodatkowych oferowanych przez MIX MEBLE Sp. z o.o.