Strona Główna » Funkcje » Meble do salonu » Prato

promocja

PRODUCENT
Taranko Meble

KOD PRODUKTU
TARANKO PRATO SALON

KOLEKCJA
Prato - Taranko

FUNKCJA
Meble do salonu

Prato to kolekcja klasyczna przeznaczona do umeblowania salonu lub jadalni. Wśród brył wchodzących w jej skład znajdziemy liczne komody oraz witryny. Dodatkowo wybierać możemy stoliki RTV w różnych rozmiarach, a całość kolekcji uzupełnić możemy stołem wraz z dedykowanymi krzesłami oraz stolikiem - stanowiącym znakomite uzupełnienie mebla wypoczynkowego, który wstawimy do pokoju. Klasyczna prosta forma kolekcji wpisze się idealnie w harmonię wnętrza, dopasowując się do reszty domu.

Wszystkie prezentowane poniżej bryły dostępne są w wybarwieniu Wiśnia 02, a witryny posiadają możliwość opcjonalnej instalacji oświetlenia wnętrza.

Parametry salonu
styl klasyczny, stylizowany
kolory ciemne, pośrednie
dostępne elementy szafka RTV, barek, komoda 1 cz., komoda 2 cz., komoda 3/4 cz.,
możliwe oświetlenie w przeszkleniach szafek
Inne cechy
szerokość szafki TV: poniżej 150cm, powyżej 150cm,
kształt stolika okolicznościowego: prostokąt, owal, inny,
zamknij

Pytanie o produkt: Salon Prato

Zadanie pytania nie zobowiązuje do zakupu mebli, jest wyłącznie formą komunikacji z obsługą MIX MEBLE. Nasi doradcy chętnie udzielą wszelkich informacji.

Terminy realizacji zamówień zależą od wybranego asortymentu, możliwości producenta, stopnia zindywidualizowania wybranych produktów, procesów technologicznych i logistycznych. Chętnie udzielimy szczegółowych i aktualnych informacji, prosimy w tym celu o kontakt poprzez wypełnienie formularza lub kontakt telefoniczny

treść pytania

Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem Serwisu i Polityką Prywatności regulującą m.in. zasady przetwarzania przez MIX MEBLE Sp. z o.o. udostępnionych przeze mnie danych osobowych i akceptuję ich treść. (zgoda wymagana)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany przeze mnie adres email informacji o ofercie, promocjach i usługach dodatkowych oferowanych przez MIX MEBLE Sp. z o.o.