Strona Główna » Funkcje » Meble Młodzieżowe » Mido

PRODUCENT
Skalik

KOD PRODUKTU
SKALIK MIDO MŁODZIEŻOWE

KOLEKCJA
Mido

FUNKCJA
Meble Młodzieżowe

Firma Skalik od wielu lat zajmuje się produkcją mebli wykonanych z litego drewna.

Dzięki wykorzystaniu naturalnego surowca w połączeniu z rzemieślniczą tradycją i nowoczesnym wzornictwem ich produkty nadają wnętrzom niepowtarzalny klimat i oryginalność.

 

Kolekcja Mido to tysiące możliwości na urządzenie mieszkania czy biura.

Posiada ona bogaty wybór brył które dzięki zaproponowanym rozwiązaniom można dowolnie konfigurować.

Meble wykonane są z drewna dębowego dostępnego w trzech kolorach: Natura, Bianco i Tabak. Zestaw posiada możliwość modyfikacji detali, wybór uchwytów, nóżek, dodanie oświetlenia czy nawet zmiana głębokości, pozwala na dopasowanie bryły do swoich indywidualnych potrzeb.

 

Parametry pokoju dziecięcego / młodzieżowego
styl klasyczny, kolonialny, neutralny, nowoczesny
płeć dzieckameble neutralne
zamknij

Pytanie o produkt: Pokój dziecięcy / młodzieżowy Mido

Zadanie pytania nie zobowiązuje do zakupu mebli, jest wyłącznie formą komunikacji z obsługą MIX MEBLE. Nasi doradcy chętnie udzielą wszelkich informacji.

Terminy realizacji zamówień zależą od wybranego asortymentu, możliwości producenta, stopnia zindywidualizowania wybranych produktów, procesów technologicznych i logistycznych. Chętnie udzielimy szczegółowych i aktualnych informacji, prosimy w tym celu o kontakt poprzez wypełnienie formularza lub kontakt telefoniczny

treść pytania

Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem Serwisu i Polityką Prywatności regulującą m.in. zasady przetwarzania przez MIX MEBLE Sp. z o.o. udostępnionych przeze mnie danych osobowych i akceptuję ich treść. (zgoda wymagana)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany przeze mnie adres email informacji o ofercie, promocjach i usługach dodatkowych oferowanych przez MIX MEBLE Sp. z o.o.