Strona Główna » Funkcje » Meble Młodzieżowe » Evolve

PRODUCENT
VOX Meble

KOD PRODUKTU
VOX EVOLVE MŁODZIEŻOWE

KOLEKCJA
Evolve

FUNKCJA
Meble Młodzieżowe

Evolve to kolekcja innowacyjnych mebli młodzieżowych zaprojektowanych dla Meble Vox przez Michała Biernackiego. W projekcie został wykorzystany innowacyjny sposób pracy multidyscyplinarnego zespołu specjalistów: rodziców, pedagogów, etnografów, psychologów. Przeprowadzone zostały badania i analizy potrzeb nastolatków pod kątem stylu życia, nowych aktywności, hobby i oczekiwań, jakie wiążą się z aranżacją ich pokojów. Kolekcja Evolve realizuje oczekiwania nastolatków na kilku poziomach. Daje im możliwość zaznaczenia indywidualności, ekspresji, aby, by pokój stanowił rodzaj identyfikacji, manifestu „ja”. Dzięki oryginalnym frontom – tablicom w kolekcji Evolve można zmieniać wygląd mebli w zależności od nastroju, mody, zainteresowań.

Parametry pokoju dziecięcego / młodzieżowego
styl neutralny, nowoczesny
płeć dzieckameble neutralne
łóżko piętrowe w kolekcji
zamknij

Pytanie o produkt: Pokój dziecięcy / młodzieżowy Evolve

Zadanie pytania nie zobowiązuje do zakupu mebli, jest wyłącznie formą komunikacji z obsługą MIX MEBLE. Nasi doradcy chętnie udzielą wszelkich informacji.

Terminy realizacji zamówień zależą od wybranego asortymentu, możliwości producenta, stopnia zindywidualizowania wybranych produktów, procesów technologicznych i logistycznych. Chętnie udzielimy szczegółowych i aktualnych informacji, prosimy w tym celu o kontakt poprzez wypełnienie formularza lub kontakt telefoniczny

treść pytania

Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem Serwisu i Polityką Prywatności regulującą m.in. zasady przetwarzania przez MIX MEBLE Sp. z o.o. udostępnionych przeze mnie danych osobowych i akceptuję ich treść. (zgoda wymagana)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany przeze mnie adres email informacji o ofercie, promocjach i usługach dodatkowych oferowanych przez MIX MEBLE Sp. z o.o.