Strona Główna » Funkcje » Meble Młodzieżowe » Nest

PRODUCENT
VOX Meble

KOD PRODUKTU
VOX NEST MŁODZIEŻOWE

KOLEKCJA
Nest

FUNKCJA
Meble Młodzieżowe

Nest by Vox to rozbudowana kolekcja młodzieżowa odpowiadająca na zróżnicowane potrzeby związane z funkcjami, dostępną przestrzenią oraz stylistyką.
Nazwa kolekcji pochodzi od jednej z najciekawszej i łączącej w sobie najwięcej funkcji bryły: łóżka multi. Ten wielofunkcyjny mebel stanowi swego rodzaju gniazdo i pozwala na dobranie potrzebnych mebli w pokoju dziecięcym takich jak biurko, regał na książki, szafa na ubrania wiszące, pojemnik na zabawki oraz materac do zabaw z innymi dziećmi i… gdy tylko nie są one aktualnie używane na schowanie ich pod łóżkiem, tak by nie zabierały miejsca w pokoju. Ten niesamowity mebel można rozbudowywać o kolejne funkcje i elementy tworząc przestrzeń dopasowaną do potrzeb dziecka.
Rodzice, którzy są z kolei otwarci na bardziej konwencjonalne meble mają do wyboru wiele klasycznych brył, potrzebnych w każdym pokoju młodzieżowym. Tym razem jednak, nie są to meble zwyczajne, stojące i przechowujące przedmioty. Każdy element kolekcji Nest by Vox ma dodatkowe (czasem ukryte) funkcje, które pozwolą sprytnie wykorzystywać niewielką przestrzeń pokoju młodzieżowego.

Jesteście ciekawi jakie to funkcje…?
Zapraszamy do zapoznania się z kolekcją.

Parametry pokoju dziecięcego / młodzieżowego
styl neutralny, nowoczesny
płeć dzieckameble neutralne
łóżko piętrowe w kolekcji
Elementy kolekcji
zamknij

Pytanie o produkt: Pokój dziecięcy / młodzieżowy Nest

Zadanie pytania nie zobowiązuje do zakupu mebli, jest wyłącznie formą komunikacji z obsługą MIX MEBLE. Nasi doradcy chętnie udzielą wszelkich informacji.

Terminy realizacji zamówień zależą od wybranego asortymentu, możliwości producenta, stopnia zindywidualizowania wybranych produktów, procesów technologicznych i logistycznych. Chętnie udzielimy szczegółowych i aktualnych informacji, prosimy w tym celu o kontakt poprzez wypełnienie formularza lub kontakt telefoniczny

treść pytania

Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem Serwisu i Polityką Prywatności regulującą m.in. zasady przetwarzania przez MIX MEBLE Sp. z o.o. udostępnionych przeze mnie danych osobowych i akceptuję ich treść. (zgoda wymagana)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany przeze mnie adres email informacji o ofercie, promocjach i usługach dodatkowych oferowanych przez MIX MEBLE Sp. z o.o.