Strona Główna » Funkcje » Meble Młodzieżowe » Baby Vox Magnolia

PRODUCENT
VOX Meble

KOD PRODUKTU
BABY VOX MAGNOLIA DZIECIĘCE

KOLEKCJA
Baby Vox Magnolia

FUNKCJA
Meble Młodzieżowe

Magnolia to bardzo funkcjonalna kolekcja do pokojów niemowlęcych i dziecięcych.  Różnorodność brył pozwala urządzić pokój niemowlaka z łóżeczkiem i komodą z przewijakiem. Łóżeczko za pomocą kilku prostych czynności można przemodelować w tapczan dla starszego dziecka.

Krawędzie mebli są zaokrąglone, bezpieczne w użytkowaniu nawet przez najmłodsze dzieci.

Parametry pokoju dziecięcego / młodzieżowego
styl klasyczny, neutralny
płeć dzieckameble neutralne
meble "rosnące" z dzieckiem
zamknij

Pytanie o produkt: Pokój dziecięcy / młodzieżowy Baby Vox Magnolia

Zadanie pytania nie zobowiązuje do zakupu mebli, jest wyłącznie formą komunikacji z obsługą MIX MEBLE. Nasi doradcy chętnie udzielą wszelkich informacji.

Terminy realizacji zamówień zależą od wybranego asortymentu, możliwości producenta, stopnia zindywidualizowania wybranych produktów, procesów technologicznych i logistycznych. Chętnie udzielimy szczegółowych i aktualnych informacji, prosimy w tym celu o kontakt poprzez wypełnienie formularza lub kontakt telefoniczny

treść pytania

Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem Serwisu i Polityką Prywatności regulującą m.in. zasady przetwarzania przez MIX MEBLE Sp. z o.o. udostępnionych przeze mnie danych osobowych i akceptuję ich treść. (zgoda wymagana)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany przeze mnie adres email informacji o ofercie, promocjach i usługach dodatkowych oferowanych przez MIX MEBLE Sp. z o.o.