Strona Główna » Funkcje » Meble Młodzieżowe » Baby Vox Meee

PRODUCENT
VOX Meble

KOD PRODUKTU
BABY VOX MEEE DZIECIĘCE

KOLEKCJA
Baby Vox Meee

FUNKCJA
Meble Młodzieżowe

Zabawny kształt brył stymuluje rozwój wzroku dziecka, dostarcza wiele doznań dotykowych oraz bodźców dźwiękowych. Jednocześnie… no właśnie, co widzą dzieci? Owieczkę? Wielką mandarynkę? A może smoka?
Meble mają elementy, które w dają wiele okazji do zabawy – oczy którymi można dowolnie kręcić, uszy z kieszeni na zabawki po obu stronach szafy i ogon, gdy zamocujemy kieszeń na komodzie. Zielona szuflada może spełniać rolę buzi, która je lub w której można schować zabawki i skarby. Meble patrzą na siebie – szafa na komodę, komoda na szafę lub wyglądają za okno... Są zdziwione, wesołe lub zaciekawione.

Wszystkie meble zostały zaprojektowane tak, żeby umożliwić maluchowi prawidłowy i harmonijny rozwój, bo przecież rozwój do 3 roku to najważniejszy etap w życiu dziecka.

Parametry pokoju dziecięcego / młodzieżowego
styl neutralny, nowoczesny
płeć dzieckameble neutralne
meble tematyczne
zamknij

Pytanie o produkt: Pokój dziecięcy / młodzieżowy Baby Vox Meee

Zadanie pytania nie zobowiązuje do zakupu mebli, jest wyłącznie formą komunikacji z obsługą MIX MEBLE. Nasi doradcy chętnie udzielą wszelkich informacji.

Terminy realizacji zamówień zależą od wybranego asortymentu, możliwości producenta, stopnia zindywidualizowania wybranych produktów, procesów technologicznych i logistycznych. Chętnie udzielimy szczegółowych i aktualnych informacji, prosimy w tym celu o kontakt poprzez wypełnienie formularza lub kontakt telefoniczny

treść pytania

Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem Serwisu i Polityką Prywatności regulującą m.in. zasady przetwarzania przez MIX MEBLE Sp. z o.o. udostępnionych przeze mnie danych osobowych i akceptuję ich treść. (zgoda wymagana)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany przeze mnie adres email informacji o ofercie, promocjach i usługach dodatkowych oferowanych przez MIX MEBLE Sp. z o.o.