Strona Główna » Funkcje » Meble Młodzieżowe » Baby Vox Hometown

PRODUCENT
VOX Meble

KOD PRODUKTU
BABY VOX HOMETOWN DZIECIĘCE

KOLEKCJA
Baby Vox Hometown

FUNKCJA
Meble Młodzieżowe

Kolekcja HOMETOWN składa się z następujących mebli: łóżeczka 14x70 przebudowywanego na tapczanik, komody z przewijakiem, szafy 2 drzwiowej oraz półki. Po raz pierwszy w kolekcji zaprezentowano w 1 kolekcji 2 typy przewijaków: typ angielski oraz typ europejski.

W przewijaku typu angielskiego wieniec (górny blat) komody jest otoczony listwami i niemowlę kładzie się równolegle do przedniej krawędzi komody - sama powierzchnia służąca przewijaniu nie jest powiększona - ma stricte wymiar wieńca komody.

W typie europejskim powierzchnia służąca przewijaniu jest powiększona do głębokości 75 cm co oznacza powiększenie głębokości wieńca komody o 22 cm - niemowlę kładzie się do przewijania prostopadle do przedniej krawędzi komody. Ciekawym rozwiązaniem jest możliwość użycią przewijaka typu angielskiego jako ozdobnego elementu szafy - można go położyć na szafie tworząc optycznie gruby wieniec.Parametry pokoju dziecięcego / młodzieżowego
styl neutralny, nowoczesny
płeć dzieckameble neutralne
meble "rosnące" z dzieckiem
zamknij

Pytanie o produkt: Pokój dziecięcy / młodzieżowy Baby Vox Hometown

Zadanie pytania nie zobowiązuje do zakupu mebli, jest wyłącznie formą komunikacji z obsługą MIX MEBLE. Nasi doradcy chętnie udzielą wszelkich informacji.

Terminy realizacji zamówień zależą od wybranego asortymentu, możliwości producenta, stopnia zindywidualizowania wybranych produktów, procesów technologicznych i logistycznych. Chętnie udzielimy szczegółowych i aktualnych informacji, prosimy w tym celu o kontakt poprzez wypełnienie formularza lub kontakt telefoniczny

treść pytania

Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem Serwisu i Polityką Prywatności regulującą m.in. zasady przetwarzania przez MIX MEBLE Sp. z o.o. udostępnionych przeze mnie danych osobowych i akceptuję ich treść. (zgoda wymagana)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany przeze mnie adres email informacji o ofercie, promocjach i usługach dodatkowych oferowanych przez MIX MEBLE Sp. z o.o.