Strona Główna » Funkcje » Meble Młodzieżowe » Baby Vox Spot

PRODUCENT
VOX Meble

KOD PRODUKTU
BABY VOX SPOT DZIECIĘCE

KOLEKCJA
Baby Vox Spot

FUNKCJA
Meble Młodzieżowe

Kolekcja mebli funkcjonalnych i jednocześnie niebanalnych, lekkich, a także praktycznych. Kolekcja Spot by VOX zachwyci Was elegancką formą i pomoże lepiej zorganizować pokój dziecięcy. Sprawdzone i nagrodzone meble – teraz dla dziecka. W roku 2015 Meble VOX zostały dwukrotnie nagrodzone wyjątkowymi nagrodami: Dobry Design 2015 w kategorii Przestrzeń Dziecka i Pracy oraz prestiżową nagrodą iF Design Award 2015 r. Obie statuetki przyznano meblom z kolekcji SPOT by VOX.

Tu estetyka idzie w parze z błyskotliwością rozwiązań. Drewniane stelaże mebli nadają im szlachetności, a uniesione nad podłożem bryły dopełniają wrażenia lekkości. Trudno uwierzyć, że można w nich pomieścić niemal wszystko. Kolekcja składa się z: łóżeczka dziecięcego 140x70 cm, komody z przewijakiem oraz szafy 2-drzwiowej.

Parametry pokoju dziecięcego / młodzieżowego
styl neutralny, nowoczesny
płeć dzieckameble neutralne
zamknij

Pytanie o produkt: Pokój dziecięcy / młodzieżowy Baby Vox Spot

Zadanie pytania nie zobowiązuje do zakupu mebli, jest wyłącznie formą komunikacji z obsługą MIX MEBLE. Nasi doradcy chętnie udzielą wszelkich informacji.

Terminy realizacji zamówień zależą od wybranego asortymentu, możliwości producenta, stopnia zindywidualizowania wybranych produktów, procesów technologicznych i logistycznych. Chętnie udzielimy szczegółowych i aktualnych informacji, prosimy w tym celu o kontakt poprzez wypełnienie formularza lub kontakt telefoniczny

treść pytania

Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem Serwisu i Polityką Prywatności regulującą m.in. zasady przetwarzania przez MIX MEBLE Sp. z o.o. udostępnionych przeze mnie danych osobowych i akceptuję ich treść. (zgoda wymagana)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany przeze mnie adres email informacji o ofercie, promocjach i usługach dodatkowych oferowanych przez MIX MEBLE Sp. z o.o.