Strona Główna » Funkcje » Meble Młodzieżowe » Baby Vox 2piR

PRODUCENT
VOX Meble

KOD PRODUKTU
BABY VOX 2PIR DZIECIĘCE

KOLEKCJA
Baby Vox 2piR

FUNKCJA
Meble Młodzieżowe

Popularna kolekcja 2piR by VOX w wersji dla dzieci. Całość utrzymana w łagodnych formach. Jasne, szare korpusy w połączeniu z beżowymi frontami dają odczucie przestrzeni w pokoju dziecka. Kolekcja składa się z łóżeczka 140x70 cm , komody z opcjonalnym przewijakiem , szafy 2-drzwiowej, regału z drzwiami, biurka oraz półki.
Meble wykonane zostały z nowoczesnej płyty laminowanej, a fronty mebli pozostają idealnie gładkie i bez uchwytów, dzięki dotykowemu systemowi otwierania.

Parametry pokoju dziecięcego / młodzieżowego
styl neutralny, nowoczesny
płeć dzieckameble neutralne
zamknij

Pytanie o produkt: Pokój dziecięcy / młodzieżowy Baby Vox 2piR

Zadanie pytania nie zobowiązuje do zakupu mebli, jest wyłącznie formą komunikacji z obsługą MIX MEBLE. Nasi doradcy chętnie udzielą wszelkich informacji.

Terminy realizacji zamówień zależą od wybranego asortymentu, możliwości producenta, stopnia zindywidualizowania wybranych produktów, procesów technologicznych i logistycznych. Chętnie udzielimy szczegółowych i aktualnych informacji, prosimy w tym celu o kontakt poprzez wypełnienie formularza lub kontakt telefoniczny

treść pytania

Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem Serwisu i Polityką Prywatności regulującą m.in. zasady przetwarzania przez MIX MEBLE Sp. z o.o. udostępnionych przeze mnie danych osobowych i akceptuję ich treść. (zgoda wymagana)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany przeze mnie adres email informacji o ofercie, promocjach i usługach dodatkowych oferowanych przez MIX MEBLE Sp. z o.o.