Strona Główna » Funkcje » Meble Młodzieżowe » Young Users by VOX

PRODUCENT
VOX Meble

KOD PRODUKTU
VOX YOUNG USERS DZIECI/MŁODZIEŻ

KOLEKCJA
Young Users By VOX

FUNKCJA
Meble Młodzieżowe

Najbardziej osobte meble, zaprojektowane do zabawy i do pracy.

 
Swoboda oferowana w kolekcji Young Users by VOX, to, możliwość modułowego zestawienia elementów kolekcji, co pozwala tworzyć dowolne aranżacje pokoi dla dzieci, nastolatków i całkiem dorosłej młodzieży. Meble i wymienne nakładki na frontach sprzyjają wyrażaniu emocji. Zadbaj o właściwy rozwój Twojego dziecka,  pobudź jego kreatywność i naucz go porządku poprzez zabawę.

Parametry pokoju dziecięcego / młodzieżowego
styl neutralny, nowoczesny
płeć dzieckameble neutralne
meble tematyczne
meble "rosnące" z dzieckiem
łóżko piętrowe w kolekcji
Elementy kolekcji
zamknij

Pytanie o produkt: Pokój dziecięcy / młodzieżowy Young Users by VOX

Zadanie pytania nie zobowiązuje do zakupu mebli, jest wyłącznie formą komunikacji z obsługą MIX MEBLE. Nasi doradcy chętnie udzielą wszelkich informacji.

Terminy realizacji zamówień zależą od wybranego asortymentu, możliwości producenta, stopnia zindywidualizowania wybranych produktów, procesów technologicznych i logistycznych. Chętnie udzielimy szczegółowych i aktualnych informacji, prosimy w tym celu o kontakt poprzez wypełnienie formularza lub kontakt telefoniczny

treść pytania

Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem Serwisu i Polityką Prywatności regulującą m.in. zasady przetwarzania przez MIX MEBLE Sp. z o.o. udostępnionych przeze mnie danych osobowych i akceptuję ich treść. (zgoda wymagana)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany przeze mnie adres email informacji o ofercie, promocjach i usługach dodatkowych oferowanych przez MIX MEBLE Sp. z o.o.