Strona Główna » Funkcje » Kuchnie

Kuchnia to niezwykle pomieszczenie które jest sercem całego domu, bardzo często stanowi miejsce, gdzie spotykają się najbliżsi. Doskonale rozumiemy jak ważne jest to aby jej przestrzeń była dopasowana do potrzeb nie tylko domowników, ale również ich gości. Naszym celem jest stworzenie tego pomieszczenia tak aby w trakcie jego użytkowania odczuwali Państwa same pozytywne emocje które przełożą się nie tylko na wyśmienite dania, ale również chwile warte zapamiętania.

Oddając się pod opiekę naszym Projektantom zyskują Państwo między innymi:
- profesjonalne doradztwo w urządzeniu tak istotnego dla domu i jednocześnie bardzo skomplikowanego miejsca jakim jest kuchnia.
- W studio projektującym kuchnie na wymiar „MIX MEBLE” dbamy o jakość naszych produktów, zapewniamy dobór odpowiednich materiałów oraz rozwiązań funkcjonalnych.
- Zależy nam, aby podejmując z nami współprace czuli się Państwo bezpiecznie, dlatego też jesteśmy firmą uczciwą, konkurencyjną i działającą przejrzyście.

Indywidualne podejście do każdej realizacji pozwala nam tworzyć wyjątkowe kuchnie na wymiar, a nieszablonowe spojrzenie umożliwia sprostaniu nawet najbardziej skomplikowanym oczekiwaniom naszych klientów.

Studio kuchni:

+48 12 267 02 13
+48 784 478 292
studiokuchni@mix-meble.pl

Wybrane wizualizacje

Wybrane realizacje

Projekt gratis

W naszym studio projekt jest dla Ciebie. Przynieś plan pomieszczenia, umów się z projektantem na rozmowę o Twoich potrzebach, pomysłach i życzeniach. Nic Cię to nie kosztuje, a zyskasz fachową pomoc, wizję Twojej kuchni i funkcjonalne, ergonomiczne i nowoczesne rozwiązania. Naszą rolą jest zaprojektowanie kuchni i mebli, przygotowanie kilku propozycji i korzystna dla Ciebie wycena. Nasi projektanci to najwyższej klasy specjaliści. Zapraszamy.

Szeroka gama sprzętu AGD