Materace

NEOLUX - to materace producenta znanego w branży od blisko 20 lat. Wyróżnia go stosowanie najnowszych rozwiązań: czerpanie ze światowych trendów panujących w branży, międzynarodowy zasięg i szybki dostęp do nowoczesnych surowców i komponentów, oraz specjalistyczny park maszynowy.

Produkty Neolux cechuje innowacyjność w doborze technologii, zwiększających komfort snu. Znakiem rozpoznawczym materacy tej marki jest system powietrzny 3D Aerosystem, wpływający na higienę snu. Poprawia on wentylację nagrzanego powietrza i odprowadzanie wilgoci, dzięki czemu hamuje rozwój drobnoustrojów i reguluje temperaturę ciała śpiącej osoby.

Technologie stosowane przez Neolux pozwoliły na stworzenie różnorodnej oferty. Sumą wielu innowacyjnych rozwiązań są materace ekskluzywne (wśród których są modele ręcznie wykonywane), ale również nowoczesne tanie materace. W ich wnętrzu znajdują się m.in.: naturalny lateks (ergonomiczny, trwały i hipoalergiczny), zestaw niezależnych sprężyn kieszonkowych (cicha praca sprężyn), lub innowacyjne wypełnienia z materiałów Memory, zmniejszających ucisk na ciało (VISCOGEL). Wybierając materace Neolux można mieć pewność, że ich produkcja przebiegła w sposób przyjazny środowisku i zgodnie z międzynarodowymi standardami.

W ofercie firmy można znaleźć materace o dowolnych parametrach dotyczących rozmiaru (w tym dla dzieci) i wypełnienia; materace dla alergików, dla osób starszych, dla zwolenników ekologii oraz materace rehabilitacyjne.

Komfortowy sen to początek udanego dnia i podstawa zdrowego funkcjonowania organizmu. Tworząc bazę dla zdrowego snu, zdaj się na specjalistów.

Brak produktów w tej sekcji

Filtruj produkty
Filtruj produkty
keyboard_arrow_up