Nardi

Włoskie meble Nardi to gwarancja najwyższej jakości, trwałości oraz starannego wykonania i atrakcyjnego designu. Oferta obejmuje zarówno krzesła, fotele wypoczynkowe i leżaki, jak i stoliki, czy stoły obiadowe. Tak szeroki wybór to możliwość skomponowania idealnego zestawu wypoczynkowego na taras, balkon, do ogrodu, ale również wyposażenia kawiarni, restauracji czy zapewnienia komfortu użytkownikom basenów lub salonów SPA.

Oferowane przez Nardi meble wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów, którą potwierdzają odpowiednie certyfikaty – użyteczności publicznej CATAS oraz Włoskiego Instytutu Bezpieczeństwa Zabawek Dziecięcych.

Wykorzystanie podczas produkcji polipropylenu i włókna szklanego gwarantuje wytrzymałość mebli i odporność na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych. Meble ogrodowe Nardi z powodzeniem mogą więc stać na zewnątrz, a pomimo to zachowują swój kolor nawet na intensywnej ekspozycji słonecznej. Ponadto są one odporne na zarysowania, dzięki czemu nie tracą na estetyce nawet po długim czasie użytkowania.

Brak produktów w tej sekcji

keyboard_arrow_up