Nappy Modalto

Wizytówką firmy Modalto jest unikalne, świeże wzornictwo foteli, sof, narożników i łóżek, które dla zapewnienia najwyższego komfortu siedzenia i odpoczynku, doprawiono szczyptą ergonomii i funkcjonalności.

Do produkcji mebli, użyto najlepszych składników: drewna bukowego, najwyższej jakości pianek oraz formatek bonellowych. Wypoczynki można obić w naturalnych skórach, delikatnych wełnach i tkaninach czołowych europejskich producentów.

Niezależnie od tego czy bardziej przypadną Państwu do gustu nowoczesne, minimalistyczne bryły z nutką pikanterii czy stylowe miękkie meble, których łagodny smak ociepli każde wnętrze. Jesteśmy pewni, że firma Modalto sprosta wszystkim wymaganiom.

Nappy to unikalny, wyjątkowo funkcjonalny model o zaskakującej formie, do wypoczynku i spania. Siedzisko w formie dużej skrzyni, z widocznym pośrodku uchwytem, pełni funkcję pojemnika na pościel. Ruchome oparcie, które za pociągnięciem rozkłada się, tworząc powierzchnię do spania. Wzbogacony o 2 poduszki lędźwiowe w kształcie walca.

Brak produktów w tej sekcji

keyboard_arrow_up