Calo Modalto

Wizytówką firmy Modalto jest unikalne, świeże wzornictwo foteli, sof, narożników i łóżek, które dla zapewnienia najwyższego komfortu siedzenia i odpoczynku, doprawiono szczyptą ergonomii i funkcjonalności.

Do produkcji mebli, użyto najlepszych składników: drewna bukowego, najwyższej jakości pianek oraz formatek bonellowych. Wypoczynki można obić w naturalnych skórach, delikatnych wełnach i tkaninach czołowych europejskich producentów.

Niezależnie od tego czy bardziej przypadną Państwu do gustu nowoczesne, minimalistyczne bryły z nutką pikanterii czy stylowe miękkie meble, których łagodny smak ociepli każde wnętrze. Jesteśmy pewni, że firma Modalto sprosta wszystkim wymaganiom.

Nowoczesne wzornictwo, świeża kolorystyka i prostota kształtów cechują elementy kolekcji Calo. Wyśrodkowane przeszycia poduszek i podłokietników nadają meblom lekkości, a ułożenie bryły mebla na nóżka potęguje ich lekki charakter. Calo jest idealna do nowoczesnych i stylizowanych wnętrz, gdzie ma spajać kolorystycznie wnętrze i kreować ogólny stylistyczny wizerunek wnętrza.

Brak produktów w tej sekcji

keyboard_arrow_up